19:14 19.05.2017

Італія роздає замки для їх перетворення на туристичні пам'ятки

Уряд Італії має намір надати безкоштовно 103 історичні будівлі, зокрема йс ередньовічні замки, вілли та монастирі, з умовою, що їхні нові власники зроблять із них місця для туристів, пише CNBC.

Зазначені вище будівлі розташовані вздовж восьми традиційних туристичних маршрутів у центрі країни, а також на островах Сицилія і Сардинія.

"Проект спрямований на підтримку і просування повільно зростаючого туристичного сектору, - говорить представник державного агентства нерухомості Роберто Реджі. - Його метою є перетворення невикористовуваних приватних і громадських будівель на місця для піших туристів, велосипедистів і паломників".

Претенденти на отримання нерухомості у власність терміном на дев'ять років (з можливістю продовження ще на дев'ять) мають до 26 червня направити до агентства заявку із зазначенням того, як саме вони планують перебудовувати обрану будівлю і що вона сановитиме з себе в підсумку. Наголошується, що особлива перевага надаватиметься претендентам молодше за 40 років.

У разі успіху проекту уряд протягом двох років "подарує" бажаючим ще близько 200 об'єктів.

Раніше влада італійського села Бормідо в регіоні Лігурія оголосила, що надасть близько 2 тис. євро і можливість знімати житло за 50 євро на місяць кожному, хто погодиться на переїзд в цей населений пункт. Пропозиція викликала ажіотаж у соцмережах і ЗМІ, на нього відгукнулися понад 17 тис. осіб, і мерії довелося відкликати своє запрошення.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА