19:51 19.05.2017

Борг Попаснянського водоканалу 145 млн грн не дає можливості відновити постачання води до ОРЛО

Проблеми роботи комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал" обговорювалися в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за участю представників міжнародних гуманітарних організацій.

"Основною метою підприємства є задоволення потреб населення, промислових та інших груп споживачів послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Це близько 50 тис. осіб на підконтрольній українській владі території і близько 400 тис. осіб на території окремих районів Луганської області (ОРЛО)", - цитує сайт відомства заступника міністра Юрія Гримчака.

У міністерстві нагадали, що протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи компенсації за споживання. За цей час у підприємства накопичилася заборгованість за спожиті ресурси, зокрема за електроенергію. За даними керівництва КП, сума боргу за електроенергію становить 145 млн грн, тому постачання питної води на непідконтрольну територію на цьому етапі неможливі.

"Нарада проводилася для ознайомлення представників міжнародних гуманітарних організацій з поточною ситуацією та проблемними питаннями в роботі стратегічно важливого підприємства", - зазначили в міністерстві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Чверть британців повертаються на роботу після виходу на пенсію

Щодня на роботу до Києва приїжджає 500 тис. людей - Кличко

"ЛЕО" після закінчення опалювального сезону має намір знеструмити Попаснянський водоканал та інші комунальні підприємства

ЛЕО обмежило енергопостачання однієї з насосних станцій "Попаснянського водоканалу", чекає на більш рішучі дії від "Укренерго"

Сбербанк в Україні не обслуговує осіб із документами, виданими на непідконтрольних українській владі територіях

Понад 10 млн грн боргу сплачено комунальному підприємству за водопостачання на не підконтрольну уряду України територію Луганської області

НБУ встановив вихідними днями банківської системи 2 та 9 січня

Попаснянський водоканал не знижує споживання електроенергії - "ЛЕО"

Ізраїль готовий надати роботу для 20 тис. українців-будівельників

До початку літа НАБУ може бути готова на 90% - Ситник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА