12:02 20.05.2017

Держприкордонслужба України прогнозує збільшення пасажиропотоку в перший день безвізу з ЄС до 30%

Держприкордонслужба України прогнозує збільшення пасажиропотоку в перший день безвізу з ЄС до 30%

Державна прикордонна служба України готова набуття чинності безвізового режиму з Євросоюзом і очікує в перший день його дії збільшення пасажиропотоку на 30%.

"Що стосується наших прогнозів і очікувань на 11 червня, то ми вивчили досвід наших молдовських і грузинських колег. Він, звісно, різний, адже у Грузії немає автомобільних пунктів пропуску з ЄС, плюс у наших країн різна кількість населення. Але загалом, з урахуванням можливостей пунктів пропуску та з урахуванням літнього періоду, ми очікуємо, що пасажиропотік в перший день може збільшитися відсотків на 30, а в подальшому - на 10-15% ", - розповів керівник прикордонного відомства України Віктор Назаренко в ексклюзивному інтерв'ю агентству" Інтерфакс-Україна " .

Він зазначив, що на сьогодні Держприкордонслужба розпочала низку заходів і готова до набуття чинності безвізового режиму. "Наша служба загалом виконала весь комплекс завдань, визначених планом із лібералізації візового режиму для громадян України. Були відповідні доручення з боку президента і уряду. Роботу ми провели за трьома напрямками", - сказав В.Назаренко.

Перший, за його словами, - це підвищення рівня безпеки прикордонного контролю в пунктах пропуску, другий - подальша інтеграція Держприкордонслужби в загальну систему європейської безпеки, третій - підготовка персоналу.

"Ми збільшимо зміни і наряди, проведемо відповідну роботу з нашими суміжними службами і колегами. До речі, ми виступили з ініціативою з приводу того, щоб європейська прикордонна організація FRONTEX з 10 червня делегувала нам своїх представників в пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС і на авіаційних пунктах пропуску", - наголосив глава прикордонного відомства.

Він повідомив, що всі пункти пропуску обладнані засобами біометричного контролю, з’єднані з базою Інтерполу, персонал підготовлений, включаючи проходження мовної підготовки.

Як відомо, ЄС підписав рішення про безвізовий режим для громадян України. Очікується, що він набуде чинності в ніч на 11 червня 2017 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА