16:57 24.05.2017

Жителів окупованих територій не можна залишити без закордонних паспортів - Порошенко

Жителів окупованих територій не можна залишити без закордонних паспортів - Порошенко

Жителі окупованих територій Донбасу і Криму не можуть залишатися без паспортів для виїзду за кордон, у разі неможливості отримати біометричний паспорт їх потрібно забезпечити паспортами старого зразка, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Хотів би окремо наголосити, що якщо виникають проблеми з видачею паспортів тим, хто перебуває на окупованій території або в Криму, то потрібно проаналізувати нашу нормативну базу. Без паспортів їх залишати не можна", - сказав П. Порошенко під час наради у Волинській облдержадміністрації щодо готовності до безвізового режиму.

Він також зазначив, що за відсутності можливості видавати жителям окупованих територій біометричні паспорти за погодженням із Службою безпеки України та Міністерством закордонних справ слід внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції про те, що для цих громадян можна видавати паспорти старого зразка.

Раніше П. Порошенко заявляв, що українці з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму зможуть подорожувати до Євросоюзу без віз після відновлення українського суверенітету над даними територіями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА