12:58 29.05.2017

Збільшилася кількість інвестиційних угод з українськими інноваційними компаніями

Збільшилася кількість інвестиційних угод з українськими інноваційними компаніями

Кількість інвестиційних угод з українськими інноваційними компаніями в 2016 році зросла на 32% - до 87.

Як повідомляється в прес-релізі Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA) в понеділок, загальна сума інвестицій в 2016 році становила $88 млн, що на 33% менше, ніж у 2015 році.

"Причиною такого явища стало те, що в 2015 році було кілька інвестиційних угод, сума яких обчислюється десятками мільйонів доларів", - наголошується в прес-релізі.

Особливістю інвестиційного ринку в 2016 році стало те, що інвестори були більше сконцентровані на вкладенні коштів в компанії на початковому рівні. Таких угод було 73, а середній розмір інвестиції в одну компанію становив понад $500 тис.

"Можна очікувати, що компанії, які зараз отримали "стартовий капітал", будуть в майбутньому залучати інвестиції великих обсягів", - наголошується в прес-релізі.

За словами, голови наглядової ради UVCA Андрія Колодюка, з урахуванням всіх інвестицій, середній чек в 2016 році становив $1 млн.

"З урахуванням того, що в середньому угода відбувається через 8-12 місяців після початку спілкування, ми можемо прогнозувати продовження зростання як кількості інвестиційних угод, так і загальних сум. Але, на жаль, відобразити це в цифрах буде можливо тільки в 2017 році. Підтвердженням моїх слів є інвестиція $110 млн в Grammarly, яка вже відбулася, але увійде лише в наступний огляд", - цитується в повідомленні А.Колодюк.

Відповідно до прес-релізу, в 2016 році на українському інвестиційному ринку з'явилися великі міжнародні гравці, зокрема з Кремнієвої Долини.

"Близько 60% інвестиційних угод укладено за участю міжнародних інвесторів, при цьому іноземний капітал становив понад 80% від загального обсягу інвестицій у 2016 році (без урахування нерозкритих угод)", - наголошується в повідомленні.

Найпривабливішою галуззю для інвесторів, за даними UVCA, є онлайн-послуги - 16 угод на загальну суму $9 млн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА