11:33 07.06.2017

Влада Львівської та Рівненської областей узгодила видачу "Укргазвидобування" 6 ліцензій на видобуток

Влада Львівської та Рівненської областей узгодила видачу "Укргазвидобування" 6 ліцензій на видобуток

Львівська обласна рада на початку червня схвалила надання ПАТ "Укргазвидобування" п'яти спеціальних дозволів на користування надрами загальною площею 2,332 кв. км, Рівненської - одного спецдозволу площею 497 кв. км, повідомила прес-служба компанії.

"Ми вітаємо рішення обласних рад Львівщіни і Рівненщини, оскільки це надасть можливість УГВ активно здійснювати пошукові роботи, бурити нові свердловини і нарощувати видобуток газу, працюючи на досягнення енергонезалежності нашої держави. Крім того, наше співробітництво з облрадами означає додаткові надходження коштів від ренти до місцевих бюджетів. А це нові робочі місця, розвиток економіки і соціальної інфраструктури у регіонах ", - зазначив глава компанії Олег Прохоренко.

Як повідомлялося, наприкінці квітня Полтавська облрада відмовила УГВ в узгодженні десяти спецдозволів на розробку вуглеводнів. За даними УГВ, за останні два роки компанія не отримала жодного узгодження на розробку родовищ від Полтавської облради.

УГВ у 2016 році збільшила видобуток газу на 0,5% (0,077 млрд куб. М) порівняно з 2015 роком - до 14,605 млрд куб. м, зокрема продаж видобутого газу для його подальшої реалізації населенню зріс на 1,4% (на 0,184 млрд куб. м) - до 13,002 млрд куб. м.

У 2017 році УГВ планує досягти планки з видобутку газу в обсязі 15 млрд куб. м, наростивши його виробництво на 0,4-0,6 млрд куб. м.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА