16:07 11.06.2017

До ЄС без візи в паспорті в'їхали вже понад 900 українців, у в'їзді відмовили п'ятьом

Кордон Європейського союзу станом на 13:00 перетнули 23 тис 232 громадян України, з них 5 тис 913 осіб за біометричними паспортами, зокрема 913 - без віз, пише "Європейська правда" з посиланням на керівника Департаменту консульської служби МЗС України Сергія Погорєльцева.

За даними видання, 293 українців перетнули кордон у повітряних пунктах пропуску (32%). 620 осіб в'їхали через наземні пункти пропуску, з них 381 - з Польщею, 33 - зі Словаччиною, 142 - з Угорщиною, 64 - з Румунією.

З початку дії безвізового режиму у в'їзді відмовили п'яти громадянам. Зокрема, не пропустили одну дитину, яка їхала з батьками зі звичаним закордонним паспортом без візи, тоді як у батьків були біометричні паспорти. "Батьки визнали свою помилку. Претензій не мають", - сказав С.Погорєльцев.

Раніше Департамент консульської служби МЗС України повідомляв про відмову у в'їзді до ЄС у неділю чотирьом громадянам України. Один з громадян пред'явив прикордонникам при в'їзді в Румунію паспорт старого зразка (не біометричний) і без візи в ньому, троє інших намагалися в'їхати до Польщі і Словаччини, маючи заборону на в'їзд в ЄС, пов'язаний з перевищенням раніше дозволеного терміну перебування в ЄС.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА