12:12 13.06.2017

ЄК закликає Україну і РФ до відновлення переговорів щодо транзиту газу

ЄК закликає Україну і РФ до відновлення переговорів щодо транзиту газу

Європейська Комісія закликає Україну і РФ до відновлення переговорів щодо транзиту природного газу після завершення Стокгольмського арбітражу, повідомив віце-президент ЄК з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович (Maroš Šefčovič) за підсумками зустрічі з міністром енергетики РФ Олександром Новаком 11 червня.

"Ми обговорили необхідність продовження транзиту газу через Україну після 2019 року. Стокгольмський арбітраж добігає кінця і має роз'яснити невирішені питання. Я підтвердив зацікавленість компаній ЄС у співпраці з українськими партнерами щодо безпечного і комерційно вигідного транзиту газу через цю країну в майбутньому. Ми погодилися, що переговори по комерційному аспекту транзиту повинні бути відновлені на рівні компаній якомога швидше ", - сказав він.

Як повідомлялося, Україна в січні-травні 2017 року збільшила транзит природного газу через свою газотранспортну систему (ГТС) на 21,8% (на 6 млрд 858,6 млн куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 38 млрд 255,3 млн куб. м.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА