10:22 24.06.2017

Співробітники паспортних столів продають турфірмам "чергу" на оформлення біометричного паспорта

Співробітники паспортних столів продають турфірмам "чергу" на оформлення біометричного паспорта

Співробітники паспортних столів в регіональних підрозділах Державної міграційної служби України пропонують туристичним фірмам можливість "купити чергу" на оформлення біометричного паспорта.

Як повідомляє агентству "Інтерфакс-Україна" джерело на туристичному ринку, "на даний момент такі послуги пропонують практично всі паспортні столи".

За його словами, "турагенству мінімальну ціну вже пропонують на рівні 2000 грн за паспорт". При цьому вартість оформлення через турагенство становить 3400 грн за три дні, 2100 грн - за 21 день.

Джерело відзначило, що турагенство "передає телефон зацікавленого клієнта посереднику який зв'язується і призначає час та дату здачі за конкретною адресою".

"Ми, турфірми, ніякого відношення до відсутності талонів (на запис на отримання біометричного паспорта для виїзду громадянина за кордон - ІФ) не маємо. З нами безпосередньо зв'язуються люди з ОВІРів і пропонують місця за гроші, ми пропонуємо це нашим клієнтам. Проблема в країні , в корупції. Є попит, буде й пропозиція ", - сказав він.

Офіційна вартість оформлення біометричного паспорта для виїзду за кордон становить в регіональним підрозділи ДМС становить 557,32 грн за 20 днів, 810,32 грн - за сім днів.

При оформленні через підрозділи документ-сервісу "Готово" додатково оплачується 400 грн, таким чином, вартість оформлення становить 957,32 грн за 20 днів, 1210,32 за 7 днів.

Як повідомлялося, з середини весни в Україні не вщухає ажіотаж навколо отримання біометричних паспортів після вступу в силу безвізового режиму України з Євросоюзом. Міграційна служба рекомендувала українцям, які не збираються виїжджати за кордон в найближчі кілька тижнів, не поспішати з оформленням і отриманням документів. Також служба закликала громадян не користуватися послугами посередників, щоб не стати жертвами шахраїв.

Оформленням та видачею біометричних паспортів в Україні займаються тільки Державна міграційна служба, паспортний сервіс "Документ" і Центри надання адміністративних послуг.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нардепи передали Могеріні лист від родичів заручників з проханням провести спецслухання в ЄП

ЄС чекає пропозицій Великої Британії стосовно вирішення ірландської проблеми

У Закарпатській області чиновника викрито на хабарі за сприяння позачергового отримання біометричних паспортів

Україна може стати учасником програми ЄС Life +, яка дозволить громадам отримувати фінансування екологічних проектів

Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу паспортів зі свободи пересування

Євросоюз розширив санкційний список щодо Сирії

Рада ЄС без обговорення продовжить індивідуальні санкції проти РФ

Геращенко планує вимагати від уряду моніторингу ефективності використання Україною коштів техдопомоги ЄС

Нідерланди проти збільшення внесків до бюджету ЄС після Brexit

У Мюнхені в п'ятницю відкриється міжнародна конференція з безпеки, яка обговорить майбутнє ЄС та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА