12:46 29.06.2017

Робота низки банків після кібератаки поступово відновлюється

Робота низки банків після кібератаки поступово відновлюється

Робота низки банків, яка була обмежена через хакерські атаки, поступово відновлюється, повідомляється на сайті Національного банку України (НБУ) з посиланням на виконуючого обов'язки голови НБУ Якова Смолія в четвер.

"Робота низки банків, яка була обмежена через хакерські атаки, поступово відновлюється. Система електронних платежів (СЕП) НБУ працює в штатному режимі. Триває процес відновлення роботи постраждалих банків в СЕП НБУ", - сказав він.

За словами Я.Смолія, всі процесингові центри країни працюють, операції з платіжними картками здійснюються в звичайному режимі.

Щодо роботи окремих банків Я.Смолій повідомив, що Укргазбанк відновив роботу відділень в обмеженому режимі, деякий час буде обслуговувати клієнтів шляхом прийняття платіжних доручень на паперових носіях. Ощадбанк відновив роботу загалом і підключення до СЕП.

НБУ рекомендує клієнтам банків звертатися в колл-центри обслуговуючих банків або безпосередньо до їхніх відділень щодо статусу роботи і можливостей обслуговування в окремо взятому банку.

Як повідомлялося, у вівторок, 27 червня, комп'ютерні мережі Кабміну, десятків державних і приватних великих банків і компаній стали жертвами масованої вірусної атаки, яка в деяких випадках призвела до зупинки їх операцій. Експерти попередньо називають її найбільшою кібератакою в Україні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА