13:20 24.07.2017

До Грузії не повернулися близько 3 тис. громадян країни, які скористалися безвізовим режимом з ЄС

Близько трьох тисяч громадян Грузії, які скористалися безвізовим режимом з країнами Євросоюзу, не повернулися на батьківщину в установлені терміни, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Грузії Шалва Хуцишвілі.

"З 55 тисяч громадян Грузії близько трьох тисяч не повернулися в установлені терміни. Втім, це не означає, що ці громадяни однозначно порушили безвізовий режим з Євросоюзом. Вони могли перейти в такі країни, як Україна, Туреччина чи Білорусь, із якими у Грузії також діє безвізовий режим. МВС Грузії вже ідентифікувало цих громадян", - сказав Ш.Хуцишвілі в понеділок журналістам.

Він також повідомив, що, незважаючи на попередження грузинських прикордонників про проблеми з ідентифікаційними документами, 160 громадян все ж вилетіли в країни Європи, але їх повернули на батьківщину з європейських аеропортів після проходження паспортного контролю.

Безвізовий режим в Шенгенській зоні Євросоюзу був введений для Грузії з 28 березня поточного року. Громадяни Грузії можуть перебувати в країнах Шенгенської зони без візи протягом 90 днів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА