15:20 01.08.2017

Україна передала в ЄСПЛ щохвилинний графік захоплення Криму

Показання півсотні свідків і близько сотні відеоматеріалів, що стосуються анексію Криму, направила Україна до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі, повідомив урядовий уповноважений із питань Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Іван Ліщина.

"Під кожний відеозапис у нас є або свідчення особи, яка робила аудіозапис, або яка була "на зображенні", - розповів І.Лещіна в ефірі "5 каналу".

"Ми зробили три окремих графіки. Один - входження російських військ. Ми показали, яка частина коли заходила, де розвантажувалася, коли вона звідти пішла. А окремо ми зробили графік захоплення української інфраструктури. У нас є інформація, графік захоплень або блокувань українських військових частин - і там, особливо стосовно кінця лютого-початку березня, у нас взагалі є інформація по годинах або хвилинах ", - додав він.

Загалом у Страсбурзі розглядають п'ять позовів проти РФ - не лише про анексію Криму, а й про агресію на Донбасі, докази якої українська сторона має намір надати вже через два місяці.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА