13:13 07.08.2017

Турчинов провів нараду з військовим керівництвом у зоні АТО

Турчинов провів нараду з військовим керівництвом у зоні АТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час візиту до зони проведення антитерористичної операції на сході України обговорив із військовим керівництвом АТО, солдатами та офіцерами питання забезпечення і боєготовності підрозділів Збройних сил України, повідомляється на офіційному сайті РНБО.

За його словами, нині опрацьовуються доповнення до Державного оборонного замовлення у зв'язку зі змінами до бюджету поточного року і збільшенням фінансування оборонних видатків.

"У цих змінах до Державного оборонного замовлення повинні враховуватись насамперед реальні потреби бойових підрозділів ЗСУ, які безпосередньо протистоять російській агресії, а не пропозиції чиновників, які не завжди беруть до уваги об'єктивну ситуацію на фронті", - заявив О.Турчинов.

За його словами, це стосується і боєприпасів, і зброї, військової техніки, систем радіоелектронної боротьби, медичного та матеріально-технічного забезпечення військових.

За даними РНБО, О.Турчинов перевірив стан забезпечення і бойової готовності підрозділів ЗСУ в оперативно-тактичному угрупуванні "Луганськ". За результатами перевірки він провів нараду з військовим керівництвом АТО. О.Турчинов також відвідав бойові позиції 58-ї окремої мотопіхотної бригади в районі населених пунктів Кримське, Новотошківське і Новозванівка.

Під час наради з військовим керівництвом АТО та оперативно-тактичного угрупування "Луганськ", а також спілкуючись із солдатами та офіцерами на передовій, секретар РНБО України приділив увагу проблемним питанням військово-технічного забезпечення бойових підрозділів, які перебувають на передньому рубежі нашої оборони.

Секретар РНБО зазначив, що під час планування бюджету на наступний рік необхідно "закладати пріоритетне підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, яке не може поступатися зарплатам чиновників". "Гідне забезпечення наших солдатів і офіцерів - це питання надійності нашої оборони і національної безпеки країни", - підсумував О.Турчинов.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА