11:44 08.08.2017

"Нафтогаз" призначить техдиректора PGNiG Technologie Станчака президентом "Укртрансгазу"

"Нафтогаз" призначить техдиректора PGNiG Technologie Станчака президентом "Укртрансгазу"

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" одноголосно погодила обрання технічного директора - члена правління PGNiG Technologie S.A Павла Юзефа Станчака на пост президента ПАТ "Укртрансгаз" - оператора української газотранспортної системи.

"Нафтогаз", як власник 100% акцій "Укртрансгазу", затвердить це рішення у відповідності до вимог статутів обох компаній ", - йдеться в повідомленні НАК у вівторок.

"Нафтогаз" вказує, що Ю.Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу і в PGNiG Technologie S.A. відповідає за проектування і будівництво нових газопроводів.

До цього він у 2003-2004 роках в PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежної оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A. Після чого працював на посаді технічного директора - члена правління цієї нової компанії до 2008 року, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА