20:45 11.08.2017

Будівництво бази ВМС в Очакові повністю відповідає чинному законодавству України

Будівництво бази ВМС в Очакові повністю відповідає чинному законодавству України

Будівництво оперативного центру ВМС України на військово-морській базі в Очакові (Миколаївська обл.) інженерними підрозділами ВМС США повністю відповідає чинному законодавству України, підкреслює народний депутат фракції "Блок Петра Порошенко", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фриз.

Як повідомляє прес-служба партії "Блок Петра Порошенко", у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук І.Фріз прокоментувала нещодавні висловлювання заступника голови комітету Ради Федерації Росії з оборони і безпеки Франца Клінцевича про нібито провокації з боку ВМС США: "Очевидно, Франц Клінцевич не помітив змін в законодавчому полі і зовнішній політиці України".

Український парламентарій нагадала, що в цьому році Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)".

"Законопроект дозволив чітко встановити курс України на набуття членства в Північноатлантичному Альянсі. Хочу нагадати Францу Клінцевічу, що позаблоковий статус було скасовано Україною незабаром після анексії Криму і початку російської агресії на Донбасі", - підкреслила І.Фріз.

Нардеп зазначила, що Україна розглядає таке будівництво як нагальну потребу в рамках підвищення обороноздатності держави, розвитку ВМС України, а також проведення і координації спільних заходів безпеки з країнами-членами НАТО.

"Така необхідність викликана багаторічною політикою РФ, спрямованою на знищення української незалежності і суверенітету, а з 2014 року - веденням неоголошеної війни", - підкреслила вона.

У прес-службі партії зазначили, що І.Фріз запропонувала Ф.Клінцевічу не обтяжувати себе погрозами на адресу США і України: "Україна і надалі буде розширювати і поглиблювати співробітництво з країнами Північноатлантичного альянсу з метою створення мирного і безпечного простору в Східній Європі" .

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА