07:24 12.08.2017

Facebook запустив в Китаї "таємний" додаток

Facebook запустив в Китаї "таємний" додаток

Facebook змогла запустити в Китаї власний додаток для обміну фотографіями, незважаючи на те, що на саму соціальну мережу в країні накладена заборона. Як повідомляє The New York Times з посиланням на джерела, влада Китаю може про це не знати.

Додаток, за допомогою якого Facebook вдалося проникнути на ринок Китаю, називається Colorful Balloons. За своїм функціоналом і дизайном він схожий з додатком Facbook Moments. Однак при цьому, в програмі ніде не вказується його зв'язок з компанією, також як і немає вказівок на це в магазині додатків для смартфонів, де його можна скачати.

Видання зазначає, що розробником програми значиться компанія Youge Internet Technology. У Facebook не стали офіційно підтверджувати свою причетність до додатка, однак компанія підтвердила свою зацікавленість у виході на китайський ринок. "Ми давно заявляли, що зацікавлені в Китаї і ми витрачаємо час на те, щоб більше зрозуміти і дізнатися нове про країну самими різними шляхами. Зараз ми орієнтовані на те, щоб допомогти китайському бізнесу і розробникам вийти за межі ринку Китаю за допомогою нашої рекламної платформи", - цитує видання відповідь прес-служби компанії.

У Китаї Facebook з 2009 року заблокований владою з міркувань цензури. Так само в країні не діє і месенджер, що належить соціальній мережі WhatsApp.

Раніше стало відомо, що Facebook розробив власну Тб під назвою Watch. На ній буде доступний ексклюзивний контент для користувачів мережі і відеотрансляції. Виробництвом контенту будуть займатися в тому числі і голлівудські студії на замовлення Facebook.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА