10:38 12.08.2017

У МЗС підтвердили затримання українців біля узбережжя Іспанії

У МЗС підтвердили затримання українців біля узбережжя Іспанії

Затримані в Іспанії за підозрою в контрабанді наркотиків українські моряки перебувають в закладі утримання Альмерія. Вони в задовільному стані, повідомив "Радіо Свобода" керівник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич

За словами представника зовнішньополітичного відомства, український консул підтримує постійний контакт з адвокатом та іспанськими правоохоронними органами, які ведуть цю справу.

"Затримані забезпечені державним адвокатом, а також російськомовним перекладачем... Вони перебувають у задовільному стані, на умови утримання і санітарно-гігієнічні умови не скаржаться, мають можливість спілкуватися з рідними в Україні", - зазначив Кирилич.

Він розповів, що за попередньою інформацією, справу українських моряків буде передано до суду першої інстанції міста Мадрида.

За інформацією Maritime bulletin 8 серпня 2017 року іспанські правоохоронці затримали судно Lady Boss під прапором Коморських островів, у складі екіпажу якого було 11 громадян України, а також двоє громадян Болгарії. Затримання сталося в міжнародних водах неподалік іспанського порту Альмерія на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів та за згодою держави прапора судна. Під час обшуку на борту судна було виявлено наркотичні речовини - 600 мішків гашишу вагою близько 18 т.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА