21:26 13.08.2017

Біля Станиці Луганської озброєний бойовик погрожував патрулю СММ ОБСЄ

Біля Станиці Луганської озброєний бойовик погрожував патрулю СММ ОБСЄ

У неділю вранці, на мосту біля Станиці Луганської, озброєний бойовик погрожував патрулю СММ ОБСЄ обзиваючи останніх шпигунами, повідомили в Спеціальної моніторингової місії.

"На мосту біля Станиці Луганської на лінії розмежування близько 9:45 ранку (неділі - ІФ) озброєний чоловік погрожував автоматом Калашникова чотирьом спостерігачам СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні на сайті місії в неділю.

Патруль знаходився поблизу зламаної частини пішохідного моста на південь від контрольованої урядом Станиці Луганської (16 км на північний схід від Луганська), поруч з передової позицією "ЛНР" всередині зони розмежування.

"Під час того, як патруль СММ моніторив перетин цивільним населенням дерев'яних пандусів, до нього підійшов неозброєний чоловік у військовій формі і заговорив з СММ, але учасники патруля не змогли повністю зрозуміти, оскільки він говорив ламаною російською мовою з сильним акцентом, схожим на акцент Північного Кавказу", - уточнили патрульні.

Чоловік відійшов від патруля, але за дві хвилини повернувся зі штурмовою гвинтівкою (вид АК), встановив магазин гвинтівки, зняв запобіжник і став цілитися в патруль на відстані 3-х метрів. Після цього він жестом наказав патрулю рухатися, заявивши: "Ви все шпигуни. Нічого вам ходити біля наших позицій. Вам взагалі нічого тут робити. Забирайтеся звідси. Рахую до трьох і, якщо ви не підете, то буду стріляти".

Глава патруля місії ОБСЄ перервав рахунок, заявивши, що патруль поїде. Спостерігачі СММ повернулися до двох бронемашин, які були припарковані на південь від моста і залишили цей район.

Місія поінформувала Об'єднаний центр по контролю і координації про те, що сталося і попросила розслідувати даний інцидент.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА