17:29 16.08.2017

Comfy заявляє про відсутність офіційних магазинів мережі в Криму

Comfy заявляє про відсутність офіційних магазинів мережі в Криму

ТОВ "Комфі Трейд" (Дніпро), власник однієї з найбільших мереж побутової техніки та електроніки під брендом Comfy в Україні, заявляє про відсутність офіційних магазинів компанії на території Криму і спростовує поширену в Інтернеті інформацію про відкриття магазину мережі в Сімферополі.

"Станом на кінець травня 2014 року мережа Comfy в Криму була представлена п'ятьма магазинами, три з яких перебували в Сімферополі і два - в Севастополі. 31 травня 2014 року, згідно з наказом генерального директора компанії, відбулося закриття всіх магазинів ТОВ "Комфі Трейд", розташованих у Криму", - повідомляє компанія в прес-релізі в середу.

Згідно з повідомленням, компанія в рамках закриття магазинів здійснила повний комплекс організаційних і адміністративних заходів, пов'язаних з припиненням представництва ТОВ "Комфі Трейд" у Криму.

Станом на 16 серпня 2017 року в соцмережі Facebook веде діяльність співтовариство "Comfy - Крим", на сторінці якого 15 серпня розміщено оголошення про відкриття магазину Comfy на просп. Перемоги, 56, у Сімферополі 19 серпня.

Facebook-cообщество "Comfy - Крим" працює з квітня 2016 року, використовує логотип ТОВ "Комфі Трейд" на своїй сторінці та в оформленні маркетингових матеріалів, і рекламує продаж різної техніки і електроніки.

"Comfy - одна з найбільших мереж з продажу побутової техніки і електроніки в Криму", - наголошується в інформації про спільноту "Comfy - Крим".

Водночас ТОВ "Комфі Трейд" заявляє про те, що компанія має усі права на використання брендів і логотипів, які характеризують її діяльність і відрізняють від інших учасників ринку, і нікому не передавала таких об'єктів інтелектуальної власності.

"Офіційно підтверджуємо, що ні ліцензійних договорів, ні договорів франчайзингу для ведення діяльності в Криму ТОВ "Комфі Трейд" не підписувала. Компанії невідомо, хто саме відкриває магазини в Криму з використанням найменування та бренда ТОВ "Комфі Трейд", - додає прес-служба компанії.

Як наголошується в повідомленні, наразі ТОВ "Комфі Трейд" опрацьовує питання звернення до суду з позовом про неправомірне використання чужої інтелектуальної власності та захист ділової репутації.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Собчак заявила про початок прокурорської перевірки її висловлювання щодо Криму

Київ вимагає скасувати незаконний військовий призов в окупованому Криму

СБУ затримала в Києві дезертира, який у 2015 р. залишив військову частину на Донбасі та переховувався в Криму

Грецьке поховання IV-III ст. до н.е. виявлено на пляжі в Євпаторії

Правозахисники занепокоєні здоров'ям кримського активіста Балуха

Суд в Криму засудив до 5 років колонії і штрафу українця Штиблікова, затриманого ФСБ як "українського диверсанта"

Прокуратура АРК відкрила кримінальні провадження за всіма фактами з проекту резолюції ООН

Київ просить The New York Times виправити помилку з Кримом

За фактами проведення незаконних обшуків у кримчан розпочато кримінальне провадження

Клімкін: З гендиректором ЮНЕСКО узгоджено параметри моніторингу ситуації в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА