13:34 18.08.2017

СКМ придбав у ФДМ блокпакети "ДТЕК Західенерго" і "Київенерго"

СКМ придбав у ФДМ блокпакети "ДТЕК Західенерго" і "Київенерго"

Компанія Ornex, що входить до Групи СКМ, придбала на фондовій біржі ПФТС у п'ятницю по 25% акцій ПАТ "ДТЕК Західенерго" і ПАТ "Київенерго", виставлених на продаж Фондом державного майна (ФДМ) України, повідомила СКМ.

Ціна 25% акцій "ДТЕК Західенерго" становила 417,163 млн грн, що на 20% вище за стартову ціну, тоді як 25% акцій "Київенерго" були придбані за стартовою ціною в 759,633 млн грн.

Як повідомлялося, 16 серпня компанія Ornex на приватизаційному конкурсі вже придбала 25% акцій ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" за 143,81 млн грн. Тоді СКМ вказувала, що це портфельна інвестиція.

Представник ДТЕК вказував, що компанія не купувала акції "ДТЕК Донецькобленерго", оскільки у неї немає на це грошей: останні роки компанія закінчувала з багатомільярдними збитками і перебуває в стані реструктуризації кредитних зобов'язань.

ДТЕК, на 100% підконтрольна СКМ, згідно з річним звітом за 2016 рік володіла 72,24% акцій "ДТЕК Західенерго", 72,4% акцій "Київенерго" і 71,5% акцій "ДТЕК Донецькобленерго".

Компанія СКМ - професійний інвестор, керівна компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентрована в трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, виробництві мінеральної сировини, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні та транспортному бізнесі.

До Групи СКМ входять компанії "Метінвест" і ДТЕК, банк ПУМБ, страхові компанії "АСКА" і "АСКА-Життя", "Укртелеком", телекомунікаційна група Vega, "Медіа група Україна", "ЕСТА Холдинг" (нерухомість), "Український ритейл "(роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини)," Паралель "(оператор ринку нафтопродуктів)," Харвіст "(сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг" Портінвест "та інші.

100% акцій компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві в зв'язку з матчем між "Динамо" і "АЕК" перекриють 3 станції метро

Демпартія США запропонувала збільшити бюджет американських спецслужб для "захисту виборів від російського втручання"

На Рівненщині на хабарі затримано заступника начальника штабу однієї з військових частин Нацгвардії України

За минулу добу в зоні АТО один військовослужбовець загинув, четверо поранених

Візит делегації з КНДР на Олімпійські ігри обійшовся Південній Кореї у $ 223 тисячі

Експерти Білого дому звинуватили Росію, Китай, Іран і КНДР у цілеспрямованих кібератаках

Трамп запропонував озброювати шкільних вчителів після розстрілу учнів у Флориді

У Києві відновлять роботу пунктів обігріву

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Докази причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі та свідчення атак на мирне населення передали в Гаагу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Настрої і очікування українців: регіональні особливості" за результатами соцопитування з вибіркою 30 тисяч респондентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА