15:08 18.08.2017

Із суботи СММ ОБСЄ цілодобово перебуватимуть на патрульній базі в Станиці Луганській

Із суботи, 19 серпня, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні цілодобово перебуватимуть на патрульній базі в Станиці Луганській (Луганська обл.), повідомив перший заступник голови місії Александр Хуг.

"Завтра СММ відправляє спостерігачів для постійної присутності на передовій патрульній базі в Станиці Луганській. У жовтні 2016 року ми встановили там відеокамеру і плануємо встановити ще, але техніка не зрівняється зі спостерігачами, тому що вони є очима та вухами міжнародного співтовариства на Донбасі та в Україні загалом. Спостерігачі забезпечать комплексний моніторинг і звітність, особливо в нічний час, тому що, очевидно, більшість обстрілів відбувається вночі", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

А.Хуг зазначив, що на сьогодні контрольно-пропускний пункт у Станиці Луганській є єдиним КПВВ у Луганській області, і щодня мостом, який перебуває в аварійному стані, проходять сотні людей.

"Сторони не відвели сили та засоби в цьому районі. Направлення спостерігачів СММ, які там перебуватимуть на постійній цілодобовій основі, – це внесок ОБСЄ в нормалізацію ситуації в Станиці Луганській", - зазначив він.

При цьому заступник голови місії наголосив, що якщо сторони відведуть сили, то ремонт моста стане можливим.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА