17:35 18.08.2017

ЄС підтримує створення директоратів в українських міністерствах і наполягає на прозорості відбору кандидатів

ЄС підтримує створення директоратів в українських міністерствах і наполягає на прозорості відбору кандидатів

Представництво Європейського Союзу в Україні вітає рішення українського уряду щодо створення директоратів у складі десяти міністерств і секретаріату Кабміну, а також наполягає на прозорості відбору кандидатів.

"Це рішення є першим реальним кроком у створенні системи сучасного державного управління в Україні. Ефективна та менш бюрократична державна служба є важливою для досягнення результатів у проведенні галузевих реформ та забезпечить кращі послуги для громадян України. Важливо, щоб відбір відбувався прозоро та виключно на основі оцінки знань, вмінь та заслуг кандидатів", - йдеться в повідомленні Представництва ЄС на сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

В ЄС зазначили, що створення директоратів дасть змогу реформи реальними та реалізувати угоду про асоціацію між ЄС та Україною.

Крім того, Представництво ЄС зазначає, що підтримує повну та всеосяжну реформу державного управління і вітає прихильність уряду та особисто прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана створенню ефективної та сприятливої для громадян держслужби.

"ЄС надає допомогу в розмірі понад EUR100 млн для реформи державного управління за умови виконання конкретних вимог, необхідних для успішної реформи в період з 2017 по 2020 роки", - нагадали в посольстві.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на засіданні в п'ятницю, 18 серпня, схвалив створення у рамках реформи державного управління директоратів у складі десяти міністерств та секретаріату Кабміну.

У проекті рішення зазначено, що директорати буде створено з 2017 року в таких міністерствах: аграрної політики та продовольства; енергетики та вугільної промисловості; інфраструктури; культури; охорони здоров'я; освіти і науки; регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; соціальної політики; фінансів; юстиції.

Також уряд схвалив створення генеральних департаментів у Нацагентстві держслужби та Державному агентстві з питань електронного урядування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Європарламент запропонував заохочувати прийомом до митного союзу ЄС і навіть Шенгенського простору східних партнерів

ЄС планує переговори з Азербайджаном щодо лібералізації візового режиму

Адаптація командних структур НАТО дозволить поліпшити взаємодію союзників

ЄС має намір виділити EUR50млн для Донецької та Луганської областей в наступному році

Європейський суд зняв санкції з Іванющенка

Військовий комітет Євросоюзу обговорив глобальну стратегію ЄС в галузі оборони і обрав свого майбутнього голову

Після виконання умов УА в України будуть аргументи говорити про подання заявки на членство в ЄС - Клімкін

Лідери ЄС вирішили продовжувати прийнятий курс на подолання міграційної проблеми

Українці 7,5 млн разів скористалися безвізом з ЄС - Гройсман

Україна відстає в імплементації важливих компонентів угоди про асоціацію з ЄС - Мінгареллі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА