18:18 21.08.2017

МАУ планує запустити далекомагістральні рейси до Індії і Канади в літньої навігації 2018 р

МАУ планує запустити далекомагістральні рейси до Індії і Канади в літньої навігації 2018 р

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ), найбільший авіаперевізник країни, має намір запустити далекомагістральні рейси до Індії та Канади в літній навігації 2018 року.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії, йдеться про польоти до Делі і Торонто, які заплановано виконувати чотири і три рази на тиждень відповідно.

Раніше повідомлялося, що комісія Державної авіаційної служби (Державіаслужба) України з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній 28 серпня розгляне питання видачі призначень МАУ на регулярні польоти до Торонто і Делі. Зазначені призначення відповідно до поданих заявок МАУ мають діяти з 1 вересня 2017 року безстроково.

У липні поточного року, глава наглядової ради МАУ Арон Майберг повідомляв, що компанія має намір в 2018 році розширити свою мережу далекомагістральних польотів.

"Це буде Шанхай і, думаю, Торонто. Також будуть звичні рейси, Пекін, Нью-Йорк, Бангкок", - зазначав він.

До цього, президент компанії Юрій Мірошников повідомляв, що МАУ, яка планувала запустити рейси до Канади в 2019 році, розглядає можливість зрушити ці терміни і запустити його на рік раніше - в 2018-м.

МАУ є найбільшою українською авіакомпанією. Її базовий аеропорт - ДМА "Бориспіль". Авіакомпанія за підсумками 2016 року одержала чистий прибуток у розмірі 387,885 млн грн за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) проти чистого збитку 504,923 млн грн роком раніше. На даний момент у флоті МАУ 42 літака.

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА