19:51 23.08.2017

Насалик подав апеляцію на рішення Печерського райсуду Києва про арешт його майна

Насалик подав апеляцію на рішення Печерського райсуду Києва про арешт його майна

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик 21 серпня подав апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва про арешт його квартири та житлового будинку.

Відповідну інформацію розміщено на сайті Печерського райсуду Києва.

Згідно з процедурою, скарга подається до суду першої інстанції, який ухвалив відповідне рішення. Потім цей суд направляє скаргу разом з матеріалами до Апеляційного суду, який і розглядатиме апеляцію.

Як повідомлялося, в серпні Печерський райсуд Києва заарештував квартиру і житловий будинок міністра енергетики та вугільної промисловості І.Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" (Львів) Петра Димінського, який подав позов про стягнення заборгованості з І.Насалика за договором позики.

Одночасно з цим бізнесмен подав заяву про забезпечення позову, в якому просив заарештувати нерухомість І.Насалика: квартиру площею 287,7 кв. м у Києві, житловий будинок площею 561,4 кв. м і земельну ділянку (1510 кв. м) у Козині (Київська обл.).

Суд частково задовольнив клопотання П.Димінського і наклав арешт на квартиру і житловий будинок. Термін дії рішення суду - до 26 липня 2020 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА