10:54 26.08.2017

РФ має намір перекрити судноплавство через Керченську протоку

РФ має намір перекрити судноплавство через Керченську протоку

Російська Федерація має намір знову перекрити судноплавство через Керченську протоку з 27 по 30 серпня 2017 року через будівництво Керченського мосту.

Відповідне розпорядження капітана морського порту м. Керч розміщено на сайті Адміністрації морських портів Чорного моря (РФ).

Розпорядження "Заборонити з 00:00 місцевого часу 27 серпня до 00:00 місцевого часу 30 серпня плавання всіх суден, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту, кораблів і суден федеральних органів безпеки, а також суден, що беруть участь у технологічному процесі будівництва об'єкта "Транспортний перехід через Керченську протоку" в забороненому районі в районі будівництва Транспортного переходу через Керченську протоку" в акваторії Керченської протоки", – йдеться в документі.

Як повідомлялося, в червні 2017 року стало відомо про підготовку Міністерством транспорту РФ проекту наказу про закриття Керченської протоки в акваторії її судноплавної частини Керч-Єнікальського каналу на 23 доби у серпні-вересні 2017 року для встановлення арки моста.

У зв'язку з цим Мінінфраструктури України заявило про повідомлення в Міжнародну морську організацію, оскільки такі дії з боку РФ можуть завдати значної шкоди не тільки безпеці судноплавства, а й національній безпеці України загалом.

Російські ЗМІ з посиланням на розпорядження адміністрації морських портів Чорного моря РФ 9 серпня повідомили, що Росія перекрила Керченську протоку для всіх суден, крім суден Військово-морського флоту Росії і кораблів федеральних органів безпеки Росії - з 06:00 до 18:00.

У російських ЗМІ стверджують, що на час монтажу аркових прольотів на фарватерні опори керченського мосту у серпні-вересні не планується цілковите закриття навігації, а лише тимчасове – буде щонайменше чотири "вікна".

Міністерство закордонних справ України 11 серпня висловило протест у зв'язку з введенням Російською Федерацією заборони на судноплавство через Керченську протоку протягом серпня і вересня 2017 року і наголосило, що будівництво моста через Керченську протоку є незаконним згідно з міжнародним правом, оскільки Україна не надавала згоди на таке будівництво.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Собчак заявила про початок прокурорської перевірки її висловлювання щодо Криму

Київ вимагає скасувати незаконний військовий призов в окупованому Криму

СБУ затримала в Києві дезертира, який у 2015 р. залишив військову частину на Донбасі та переховувався в Криму

Грецьке поховання IV-III ст. до н.е. виявлено на пляжі в Євпаторії

Правозахисники занепокоєні здоров'ям кримського активіста Балуха

Суд в Криму засудив до 5 років колонії і штрафу українця Штиблікова, затриманого ФСБ як "українського диверсанта"

Прокуратура АРК відкрила кримінальні провадження за всіма фактами з проекту резолюції ООН

Київ просить The New York Times виправити помилку з Кримом

За фактами проведення незаконних обшуків у кримчан розпочато кримінальне провадження

Клімкін: З гендиректором ЮНЕСКО узгоджено параметри моніторингу ситуації в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА