12:23 07.09.2017

Порошенко очікує прискорення зростання ВВП з 1,8% в 2017 р. до 4% в 2020 р.

Порошенко очікує прискорення зростання ВВП з 1,8% в 2017 р. до 4% в 2020 р.

Президент України Петро Порошенко очікує зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) в 2017 році на 1,8% і прискорення динаміки до 4% в 2020 році.

"Ми в цьому році прогнозуємо зростання 1,8%, очікуємо прискорення зростання економіки до 4% в 2020 році", - сказав він, виступаючи з посланням у Верховній Раді в четвер.

Президент також зазначив, що ВВП України зростає вже шість кварталів поспіль після 14 кварталів падіння, незважаючи на те, що основна частина промислового потенціалу України, який розміщений на Донбасі, окупована і виключена з економічного обігу.

"Жорсткі антикризові кроки, макрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження на бізнес, дерегуляція, відкриття нових зовнішніх ринків та інші заходи, все це відкрило шлях до економічної активізації", - сказав П.Порошенко.

Він звернувся до уряду з проханням знайти можливість прискорити економічне відновлення України

"Уряд повинен знайти можливості трансформувати сьогоднішнє мляве пожвавлення ВВП в прискорене і впевнене піднесення - в те, що називається стійким розвитком. Тому, крім таких важливих реформ, як пенсійна, охорони здоров'я, освітня, необхідні також рішення, що сприяють залученню інвестицій і досягнення темпів економічного зростання, які дозволять нам скорочувати відставання від більш розвинених країн", - підкреслив президент України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА