15:33 09.09.2017

Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тис. грн доплати

Українські військові, які несуть службу на першій лінії в зоні проведення антитерористичної операції, отримають 10 тис. грн доплати, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Значно підвищено грошову доплату за перебування в зоні антитерористичної операції. Попереднє підвищення за моїм наказом було зроблено в серпні поточного року, і вже на першій лінії український воїн отримає 10 тис. грн доплати, - сказав П.Порошенко під час виступу у військовій частині в м. Калинівка Вінницької області в суботу.

Крім того, він зазначив, що значно покращилося матеріально-технічне забезпечення армії та Національної гвардії України. Підрозділи забезпечені сучасною бойовою технікою, озброєнням; значно покращилося речове та харчове забезпечення.

Також за словами президента, військовослужбовці Нацгвардії протягом 2017 року отримають понад 450 квартир.

"За моїм дорученням, згідно з планом реформування військових формувань відповідно до стандартів НАТО підготовлено проект постанови, що змінить нарахування грошового забезпечення військовослужбовців. Хочу подякувати уряду, що 30 серпня ці мої пропозиції були підтримані й набули чинності", - сказав П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА