10:20 12.09.2017

Євросоюз заявляє про невизнання виборів у Севастополі та вимагає визволення членів керівництва кримського меджлісу

Європейський Союз не визнав анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією і тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові, заявив у понеділок офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби (ЄЗС), коментуючи "губернаторські" вибори в Севастополі 10 вересня.

"Будь-хто обраний на Кримському півострові, який претендує "представляти" Крим і Севастополь, не буде визнаний як представник територій, які є українськими. Європейський Союз залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України", - йдеться в заяві представника ЄЗС.

У ньому також заборона на діяльність кримського меджлісу і переслідування його лідерів розцінюються як "серйозні та неприйнятні порушення" їхніх прав.

"Сьогодні (11 вересня - ІФ) так званий Верховний суд Сімферополя засудив заступника голови меджлісу Ахтема Чийгоза до восьми років позбавлення волі за "організацію масових заворушень" у лютому 2014 року. Європейський Союз послідовно спостерігав за справою пана Чийгоза і наполягав на його звільненні. Цей заклик ми повторюємо сьогодні", - йдеться в комюніке, поширеному в Брюсселі.

"Ми сподіваємося на невідкладне зняття звинувачень з іншого заступника голови меджлісу пана Ільмі Умерова і знову підтверджуємо нашу давню позицію про те, що всі незаконно затримані на Кримському півострові і в Російській Федерації громадяни України мають бути негайно звільнені", - заявив представник ЄЗС.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА