13:24 13.09.2017

Глава Єврокомісії виключає швидкий вступ Туреччини до ЄС

Глава Єврокомісії виключає швидкий вступ Туреччини до ЄС

Туреччина стрімко віддаляється від Євросоюзу, намагаючись спалити всі мости, але Європа залишає двері відчиненими для турецького народу і всіх, хто бажає співпрацювати з ЄС на основі спільних цінностей, заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, виступаючи з щорічним посланням до депутатів Європарламенту в Страсбурзі в середу.

"Туреччина стрімко віддаляється від ЄС, гігантськими кроками", - заявив він.

Ж.-К. Юнкер також розкритикував переслідування журналістів з боку турецької влади і виступив з вимогою звільнити європейських репортерів, затриманих у Туреччині.

"Я звертаюся із закликом до турецької влади: звільніть наших журналістів, і не тільки наших. Припиніть ображати наших керівників, називаючи їх фашистами і нацистами", - вказав він.

За словами Юнкера, Європа є "континентом зрілої демократії". "Ті, хто свідомо ображає його, знищують усі можливості налагодити відносини. У мене іноді виникає відчуття, що деякі в Туреччині хочуть спалити всі мости, щоб потім звинуватити ЄС у зриві переговорів про приєднання Туреччини до Європейського союзу", - зауважив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА