13:24 13.09.2017

Глава Єврокомісії виключає швидкий вступ Туреччини до ЄС

Туреччина стрімко віддаляється від Євросоюзу, намагаючись спалити всі мости, але Європа залишає двері відчиненими для турецького народу і всіх, хто бажає співпрацювати з ЄС на основі спільних цінностей, заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, виступаючи з щорічним посланням до депутатів Європарламенту в Страсбурзі в середу.

"Туреччина стрімко віддаляється від ЄС, гігантськими кроками", - заявив він.

Ж.-К. Юнкер також розкритикував переслідування журналістів з боку турецької влади і виступив з вимогою звільнити європейських репортерів, затриманих у Туреччині.

"Я звертаюся із закликом до турецької влади: звільніть наших журналістів, і не тільки наших. Припиніть ображати наших керівників, називаючи їх фашистами і нацистами", - вказав він.

За словами Юнкера, Європа є "континентом зрілої демократії". "Ті, хто свідомо ображає його, знищують усі можливості налагодити відносини. У мене іноді виникає відчуття, що деякі в Туреччині хочуть спалити всі мости, щоб потім звинуватити ЄС у зриві переговорів про приєднання Туреччини до Європейського союзу", - зауважив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА