17:52 13.09.2017

Прокуратура здійснювала слідчі дії у депутата Київради

Прокуратура здійснювала слідчі дії у депутата Київради

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України в середу здійснювала слідчі дії в Києві та Київській області у рамках розслідування діяльності так званих податкових майданчиків або "програмних підприємств". Один з обшуків відбувся у квартирі депутата Київради, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Один із обшуків відбувся у квартирі депутата Київради. Ця слідча дія жодним чином не пов'язана з його депутатською чи політичною діяльністю", - наголошує прес-служба.

У прокуратурі зазначили, що під час розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертаційно-транзитних центрів, що входили до складу злочинної організації. Саме під час відпрацювання діяльності такого центру, що діяв у межах одного з регіонів країни, відбулися обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, яке використовувалося центром у незаконній діяльності, пояснила прес-служба.

Як повідомлялося, 24 травня правоохоронці проводили в 15 областях України операцію стосовно колишніх керівників обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, причетних до організації функціонування "податкових майданчиків", пов'язаних з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Того дня затримали 23 колишніх представників податкових адміністрацій в областях.

Так звані конвертаційно-транзитні центри організовували і безпосередньо забезпечували функціонування підконтрольних "програмних підприємств", зокрема ведення фіктивного бухгалтерського обліку, надання податкової та фінансової звітності в органи податкової служби, перерахування податкового навантаження до державного бюджету, переведення у готівку та/або перерахування на визначені банківські рахунки грошових коштів, одержаних від суб'єктів господарювання; організацію та реалізацію взаємовідносин із керівництвом суб'єктів господарювання реального сектора економіки тощо.

У повідомленні прес-служби Генпрокуратури не зазначено, в якого депутата відбувався обшук.

Раніше прес-служба Київської міської партійної організації ВО "Батьківщина" повідомляла, що співробітники військової прокуратури здійснюють обшук у квартирі члена фракції "Батьківщина" в Київраді Олександра Березнікова.

Крім того, в середу співробітники Служби безпеки України здійснюють слідчі дії в будинку голови Київської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Костянтина Бондарева у рамках кримінального провадження за ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА