18:20 13.09.2017

"Нафтогаз" заявляє про відповідність тендерним умовам поданих документів у рамках закупівлі газу "Укртрансгазом"

"Нафтогаз" заявляє про відповідність тендерним умовам поданих документів у рамках закупівлі газу "Укртрансгазом"

НАК "Нафтогаз України" подав усі необхідні документи у рамках тендера ПАТ "Укртрансгаз" щодо закупівлі 2,495 млрд куб. м газу для технологічних потреб.

"Гарантія, видана Ощадбанком для НАК "Нафтогаз України", була оформлена належним чином і завантажена в систему ProZorro разом із файлом електронного цифрового підпису (ЕЦП). Це відбувалося так само, як і під час попередніх процедур закупівлі, в яких "Нафтогаз" брав участь. Ймовірно, через технічний збій на стороні системи ЕЦП перестав верифікуватися. "Нафтогаз" надав паперову версію гарантії, завірену особистим підписом заступника голови правління Ощадбанку. На запит "Укртрансгазу" банк підтвердив, що гарантія була видана вчасно, ЕЦП був наданий і гарантія діє", - прокоментували агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі НАК.

У прес-службі висловили сподівання, що АМКУ ухвалить рішення з урахуванням цих фактів.

Як повідомлялося, спочатку заявки на участь у чотирьох тендерах (13 лотів) "Укртрансгазу" із закупівлі сумарно 2,495 млрд куб. м газу для технологічних потреб очікуваною вартістю до 16,342 млрд грн подали 13 компаній.

УТГ за підсумками розгляду поданих заявок не допустило низку компаній. Зокрема, до торгів не допущено ТОВ "Торговий дім Сокар Україна" (три лоти по 125 млн куб. м), LLC Trafigura Ukraine (по одному лоту на 215 млн куб. м і 210 млн куб. м), ПрАТ "Укрнафтобуріння" (два лоти по 210 млн куб. м), ТОВ "Еско-Північ" (два лоти по 125 млн куб. м), ТОВ "Нафтогазгруп "Деметра" (два лоти по 125 млн куб. м), ТОВ "Євроенерготрейд" (один лот на 125 млн куб. м), ТОВ "Група "УМВБ" (один лот на 215 млн куб. м) і ТОВ "Газпостач-Черкаси" (два лоти по 125 млн куб. м).

"Укртрансгаз" аргументує недопуск цих компаній до торгів невідповідністю низки пунктів умов тендерної документації. У свою чергу дискваліфіковані компанії подали скарги на це рішення до Антимонопольного комітету України (АМКУ).

У свою чергу державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська на своїй сторінці у Facebook повідомила, що скарги на відсторонення від торгів подали "Сокар Україна", "Нафтогазгруп "Деметра" та "Еско-Півнич".

За її даними, "Сокар-Україна", зокрема, вказав на недоліки в пропозиції "Нафтогазу України" в частині відсутності підписантів банківської гарантії, проблем під час відкриття файлу з ЕЦП та відсутності інформації про субпідрядників.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною місткістю 31 млрд куб. м.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Звільнені з лівійського полону українці працювали в нафтогазових компаніях з 2011 року - МЗС

"Нафтогаз" понизить ціну на газ для промспоживачів

Ціна "Газпрому" для "Нафтогазу" дорівнюватиме ціні газу на європейському хабі

Порошенко про перемогу "Нафтогазу" в Стокгольмському арбітражі: Зроблено значний внесок в енергетичну безпеку України

"Укртрансгаз" заявляє про початок повноцінної роботи філії "Оператор ГТС України"

"Нафтогаз" перевірить інформацію Paradise Papers про члена правління "Укртрансгазу" Олексієнко

Заявки в тендері "Нафтогазу" на аудит фінзвітності за 2017-2018 рр. подали E&Y, Deloitte і Baker Tilly

"Нафтогаз": Секретаріат Енергоспівтовариства підтримав план внутрішньої реорганізації "Укртрансгазу"

"Нафтогаз України" отримав на підписання договори від понад 80% постачальників тепла

"Нафтогаз" оголосив повторний тендер на проведення незалежних фінансових і антикорупційних розслідувань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА