18:31 13.09.2017

"Укртелеком" запропонував НКРЗІ спростити доступ до кабельних каналізацій електрозв'язку

"Укртелеком" запропонував НКРЗІ спростити доступ до кабельних каналізацій електрозв'язку

"Укртелеком" представив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), кілька пропозицій щодо спрощення Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку (ККЕ).

"Зокрема, запропоновані зміни надають можливість майже на третину скоротити кількість дій постачальника і замовника, необхідних для надання доступу до ККЕ, що, в свою чергу, вплине і на час, необхідний для отримання цього доступу операторами і провайдерами телекомунікацій" - повідомив директор з корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов агентству "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи схвалений напередодні НКРЗІ проект постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури ККЕ", представник "Укртелекому" зазначив, що компанія підтримує ухвалення цього документа.

"Ця ініціатива, яка чітко визначає правила доступу гравців ринку телекомунікацій до ККЕ, що не належить операторам і провайдерам. Раніше такі правила були відсутні, тоді як кабельна каналізація перебуває не лише у власності операторів. Нормативне врегулювання таких питань, звичайно, потрібно", - сказав М.Шуранов.

Як повідомлялося, схвалений НКРЗІ проект, за даними регулятора, врахував всі зауваження учасників ринку і найближчим часом буде направлений на узгодження до зацікавлених державних органів - Міністерства фінансів, економічного розвитку і торгівлі, Держрегуляторну службу, Антимонопольний комітет, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Укртелеком" підвищив на 10-17% вартість тарифних планів

"Укртелеком" пропонує 1 тис. грн винагороди за допомогу в затриманні кожного крадія кабелю в Дніпропетровській обл.

Рішення суду про заочне розслідування відносно Януковича у справі "Укртелекому" ухвалено 2 роки тому і з порушеннями – адвокат

Генпрокуратура очікує рішення суду про заочне засудження Азарова і Арбузова у справі про незаконну приватизацію "Укртелекому"

Суд дозволив заочне засудження Януковича, Азарова та Колобова

ФДМ України звернувся до суду з позовом про розірвання угоди про купівлю "Укртелекому"

Спроби кібератак на "Укртелеком" нейтралізовано, вони не вплинули на бізнес-процеси та користувачів - компанія

"Укртелеком" відновив зв'язок у Дніпропетровській та частково Донецькій областях після пошкодження магістральних каналів невідомими особами

СКМ готова захищати в суді свої права власності на "Укртелеком" і "ТриМоб"

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про арешт акцій "Укртелекому" і "ТриМоб"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА