18:31 13.09.2017

"Укртелеком" запропонував НКРЗІ спростити доступ до кабельних каналізацій електрозв'язку

"Укртелеком" представив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), кілька пропозицій щодо спрощення Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку (ККЕ).

"Зокрема, запропоновані зміни надають можливість майже на третину скоротити кількість дій постачальника і замовника, необхідних для надання доступу до ККЕ, що, в свою чергу, вплине і на час, необхідний для отримання цього доступу операторами і провайдерами телекомунікацій" - повідомив директор з корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов агентству "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи схвалений напередодні НКРЗІ проект постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури ККЕ", представник "Укртелекому" зазначив, що компанія підтримує ухвалення цього документа.

"Ця ініціатива, яка чітко визначає правила доступу гравців ринку телекомунікацій до ККЕ, що не належить операторам і провайдерам. Раніше такі правила були відсутні, тоді як кабельна каналізація перебуває не лише у власності операторів. Нормативне врегулювання таких питань, звичайно, потрібно", - сказав М.Шуранов.

Як повідомлялося, схвалений НКРЗІ проект, за даними регулятора, врахував всі зауваження учасників ринку і найближчим часом буде направлений на узгодження до зацікавлених державних органів - Міністерства фінансів, економічного розвитку і торгівлі, Держрегуляторну службу, Антимонопольний комітет, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА