18:54 13.09.2017

Стосовно Луценка та Матіоса відкриті дисциплінарні провадження

Стосовно Луценка та Матіоса відкриті дисциплінарні провадження

Член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК) прокурорів Анатолій Коваленко, розглянувши дисциплінарну скаргу деяких громадян, відкрив дисциплінарні провадження стосовно генерального прокурора України Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса, повідомляє інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на відповідне рішення від 7 серпня.

Згідно з дисциплінарною скаргою, Ю.Луценку та А.Матіосу ставлять у провину публікації в соціальних мережах (Facebook) повідомлень, що порушують презумпцію невинуватості. Відповідно до закону України "Про прокуратуру" публічне висловлювання, яке є порушенням презумпції невинуватості, є підставою для притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності.

У дисциплінарній скарзі містяться гіперпосилання на відповідні пости генпрокурора і головного військового прокурора, в яких, зокрема, зазначені прізвища підозрюваних, затриманих і навіть паспортні дані.

Як відомо, стосовно А.Матіоса КДК прокурорів раніше відкрила дисциплінарне провадження через розміщення ним на персональній сторінці у Facebook інформації із застосуванням нецензурної лексики.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА