20:26 13.09.2017

Проект держбюджету-2018 передбачає збільшення виплат військовим, створення нової зброї та заходи з кібербезпеки

Проект держбюджету-2018 передбачає збільшення виплат військовим, створення нової зброї та заходи з кібербезпеки

Проект державного бюджету на 2018 рік передбачає збільшення оборонного бюджету України на наступний рік до 163 млрд 268 млн грн, уточнює секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

"За рішенням РНБО обсяг фінансування оборонно-безпекового бюджету в наступному році буде на рівні 163 млрд 268 млн грн, із них 156 млрд 893 млн грн - із загального фонду і 6 млрд 375 млн грн - зі спеціального", - сказав він на засіданні РНБО в середу.

Як повідомляє прес-служба РНБО, О.Турчинов зазначив, що одним із важливих питань фінансування сектора безпеки та оборони є "збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, в основі якого лежить збільшення посадових окладів та окладів за військові звання".

"Пріоритетним напрямом бюджетного фінансування також визначені створення нових видів озброєння та військової техніки, зокрема, виробництво сучасного високоточного ракетного та артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, боєприпасів і високоточних засобів ураження; виконання Державної цільової програми створення та виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії", - додав він.

За словами О.Турчинова, особлива увага приділятиметься також інтенсивній бойовій підготовці частин і підрозділів ЗСУ та інших військових формувань, а також облаштуванню державного кордону.

"Крім того, з огляду на безпекову ситуацію, пріоритетами будуть реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, заходи з розвитку та модернізації спеціального зв'язку і захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки; посилення контррозвідувального захисту та боротьба з тероризмом і диверсійною діяльністю", - зазначив секретар РНБО.

На засіданні РНБО також було розглянуто й ухвалено Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні та Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Подружжя Порошенко зустрілися з автором книги "Червоний голод. Війна Сталіна проти України" Енн Епплбаум

Одеська ОДА ініціює перевірку законності процесу передачі приватній компанії частини міського саду Одеси

Правоохоронці затримали на хабарі директора Одеського ТЮГу

Військові Зімбабве повідомили про узгодження з Мугабе плану подальших дій

Звуки, зафіксовані при пошуку зниклої субмарини, не мають до неї відношення

Боєць ЗСУ загинув внаслідок ворожих обстрілів на Донбасі в понеділок

Лідер "Хезболли" заявив про готовність виведення своїх бійців з Іраку

Компанія "Автомагістраль-Південь" почала будувати нову ЗПС для Одеського аеропорту

У День Гідності та Свободи в Києві додатково будуть задіяні 2 тис правоохоронців

Європейське агентство з лікарських засобів буде переведено з Лондона до Амстердама

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА