09:47 14.09.2017

Бойовики ОРДО обстріляли район біля Донецької фільтрувальної станції

Бойовики ОРДО обстріляли район біля Донецької фільтрувальної станції

Бойовики ОРДО 13 вересня обстрілювали непідконтрольну Україні територію поблизу н.п. Ясинуватої (Донецька обл.), де розміщена водонасосна станція 1-го підйому Південно-Донбаського водогону, персонал був евакуйований. Такі провокації відбуваються НЗФ протягом кількох місяців, констатує українська сторона Спільного центру з координації та контролю (СЦКК).

"Близько 12.00 13 вересня було зафіксовано вибухи і безладний вогонь зі стрілецької зброї на непідконтрольній українському уряду території в районі Василівки, поблизу н.п. Ясинуватої Донецької області, де розташовується водонасосна станція 1-го підйому Південно-Донбаського водогону. У результаті вибухів обслуговуючий персонал станції був евакуйований в безпечне місце", - йдеться в повідомленні української сторони СЦКК, розміщеному на сайті Міноборони України в четвер.

У цей час неподалік, на Донецькій фільтрувальній станції, працювали спостерігачі СЦКК, і вони не підтвердили постріли у відповідь із підконтрольної уряду України території, а оцінили вибухи як здійснені бойовиками шляхом підриву боєприпасів дистанційним способом поблизу власних позицій.

"Українська сторона СЦКК зазначає, що такі провокації відбуваються з боку НЗФ ОРДО періодично протягом останніх кількох місяців з метою залякування цивільного населення і створення враження про нібито існування "загрози" об'єктів цивільної інфраструктури з боку підрозділів Збройних сил України", - підкреслює СЦКК, зазначивши, що такі дії НЗФ ОРДО не сприяють дотриманню режиму припинення вогню, а створюють ризики загострення конфлікту.

"Підрозділи Збройних сил України неухильно дотримуються режиму припинення вогню під час "шкільного" перемир'я і не піддаються на провокації супротивника", - заявила українська сторона СЦКК.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА