10:29 14.09.2017

СММ ОБСЄ до кінця вересня планує встановити ще 4 відеокамери на КПВВ та на горі князя Ігоря

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ до кінця вересня має намір встановити 4 камери відеоспостереження на контрольно-пропускних пунктах в'їзду/виїзду (КПВВ) в Донецькій області, а також на горі князя Ігоря в районі Станиці Луганської.

"До кінця вересня поточного року СММ ОБСЄ планує встановити ще чотири камери відеоспостереження на контрольно-пропускних пунктах в'їзду/виїзду "Гнутове", "Майорськ" і "Мар'їнка" (Донецька область), а також на горі князя Ігоря в районі населеного пункту Станиця Луганська (територія ОРЛО)", - йдеться в повідомленні української сторони СЦКК на сайті Міноборони.

Наразі по обидві сторони зіткнення у СММ ОБСЄ є 7 камер відеоспостереження: в Авдіївці та Широкиному (Донецька обл.), на Донецькій фільтрувальної станції, ділянках розведення сил і засобів №1 "Станиця Луганська" і №2 "Золоте" (Луганська обл.), №3 "Петрівське" (територія ОРДО), а також на території шахти "Жовтнева" ("Жовтнева", територія ОРДО). Однак камери на шахті "Жовтнева" і Донецькій фільтрувальній станції наразі не функціонують, оскільки бойовики вивели їх з ладу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА