14:14 14.09.2017

Проти чиновника ЗАЕС і спільника з приватних структур відкрито справу щодо заволодіння понад 300 тис. грн підприємства

Посадові особи Запорізької АЕС разом з приватними структурами заволоділи коштами Запорізької атомної станції на суму понад 300 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури в Запорізькій області.

Як наголошується в повідомленні, слідством встановлено, що в 2015 році посадові особи Запорізької АЕС уклали договір на виконання ремонтних робіт дизельних генераторів з приватним підприємством з Миколаєва, яке не має ліцензії та технічних можливостей для виконання подібного ремонту. При цьому всі роботи проводилися іншим ремонтним підрозділом, що безпосередньо в структурі Запорізької АЕС.

Наразі прокуратура регіону спільно з місцевим управлінням СБУ завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти чиновників Запорізької АЕС, а також представників приватних структур, що вступили в злочинну змову для заволодіння коштами ЗАЕС.

Відносно колишнього керівника ремонтного підрозділу ЗАЕС, а також підрядника, глави приватної фірми відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном на користь інших осіб шляхом зловживання службовими обов'язками, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Розглядом справи займеться Енергодарський районний суд Запорізької області.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА