19:12 14.09.2017

МВФ ще не визначився з датою прибуття місії до Києва

МВФ ще не визначився з датою прибуття місії до Києва

Міжнародний валютний фонд (МВФ) ще не визначився з датою прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF, повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс.

"У мене поки немає точної дати (прибуття місії МВФ - ІФ)", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер.

Д.Райс повідомив, що термін завершення четвертого перегляду програми залежатиме від виконання владою країни, узятих на себе зобов'язань, зокрема щодо проведення пенсійної реформи, приватизації, результативної боротьби з корупцією.

"Ми розраховуємо на повернення до України в найближчому майбутньому, щоб оцінити вжиті заходи", - сказав він, зазначивши виявлену владою країни під час нещодавньої зустрічі з першим заступником голови МВФ Девідом Ліптоном готовність щодо виконання необхідних реформ.

Як повідомлялося, перший заступник директора-розпорядника МВФ Д.Ліптон з 12 до 14 вересня перебував в Україні з офіційним візитом.

"Реформи мають вирішальне значення для продовження міжнародної підтримки і стимулювання зростання", - написав він у своєму Twitter після візиту.

Д.Ліптон назвав головними завданнями збереження реалістичного бюджету і цін на енергоносії, боротьбу з корупцією.

"Поліпшення бізнес-середовища і підтримка інвестицій необхідні, щоб допомогти Україні наздогнати за рівнем доходів своїх сусідів у регіону", - зазначив також перший заступник директора-розпорядника МВФ.

Він проілюстрував ці слова діаграмою, згідно з якою в Україні єдиною серед 19 порівнюваних країн з 2005 року до 2015 рік відбулося падіння ВВП на душу населення. За цим показником, який лише трохи перевищує 20% від середнього по ЄС, вона випереджає лише Молдову.

Як повідомлялося, уряд України в серпні відмовилося від своїх планів та узятих у рамках програми МВФ зобов'язань підвищити ціну на газ в рамках раніше затвердженого формульного підходу. На думку експертів, це може поставити під загрозу отримання чергового траншу кредиту Фонду.

Відкрита МВФ у березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $ 16,75 млрд за поточним курсом) з першим траншем у $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $ 1,6 млрд) і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($ 0,6 млрд).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Клопотання про запобіжний захід Саакашвілі необхідно повернути до прокуратури, заявляє захист

На засідання з обрання запобіжного заходу Саакашвілі прийшла Тимошенко

"Нова пошта" вказує на можливі різночитання під час адміністрування оподаткування поштових відправлень

Суд у Краснодарі 19 грудня проведе засідання щодо запобіжного заходу Павлу Грибу

У Печерському суді розпочалося засідання з обрання запобіжного заходу для Саакашвілі

Саакашвілі в залі суду: Я не закликаю до жодних різких дій, нам не потрібна конфронтація

В Україну йде значне потепління

Близько 4,5 тис. українців і поляків узяли участь у двосторонній програмі обміну для молоді

Правоохоронці відтіснили прибічників Саакашвілі від арки, яка веде до Печерського райсуду

Біля Печерського райсуду на Хрещатику зібралося кілька десятків прибічників Саакашвілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА