19:13 14.09.2017

Ніколаєнко: Приїзд до України керівництва МВФ - це візит до пацієнта в реанімацію

Ніколаєнко: Приїзд до України керівництва МВФ - це візит до пацієнта в реанімацію

Задеклароване українським урядом в проекті держбюджету-2018 3-відсоткове зростання ВВП не надасть можливості Україні вийти з кризи, оскільки за таких темпів розвитку економіки країна не зможе заплатити відсотки за кредитами Міжнародного валютного фонду, не кажучи вже про тіло кредитів, заявив голова політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко.

Як повідомляє в четвер прес-служба партії "ОСНОВА", коментуючи приїзд до України місії МВФ в ефірі телеканалу NewsOne політик зазначив, що підвищена увага МВФ до України цілком зрозуміла, тому що сьогодні країна є одним з основних позичальників Фонду.

"Візит до Києва керівництва МВФ - це одне з підтверджень того, що вони (МВФ - ІФ) мають подивитися, скільки ще пацієнт протягне в реанімації - день, два, рік. За нинішніх обсягах боргів зовнішнім кредиторам, навіть 5% економічного зростання для України недостатньо. Це як в авіації: якщо літак не розженеться вище швидкості відриву, він буде просто швидко їхати злітною смугою, але не злетить і розіб'ється ще на землі. Необхідні Україні темпи економічного розвитку, її "швидкість відриву" - від 10% щорічного зростання ВВП", - сказав А.Ніколаєнко.

За словами лідера "ОСНОВИ", 144 реформи, про проведення яких рапортує влада, мають у результаті підвищувати якість життя українців. Але цього не відбувається, що девальвує саму ідею реформ.

"Я вважаю, що влада, говорячи про будь-які плани, або вносячи в парламент черговий проект держбюджету, має керуватися стратегією, розрахованою не на рік і не на два. Реформам необхідна системна і тривала підтримка", - заявив А.Ніколаєнко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА