14:47 15.09.2017

НАЗК запросило нардепа Добродомова для ознайомлення з протоколом про адмінпорушення у вигляді сумісництва

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) запросило позафракційного народного депутата Дмитра Добродомова в середу, 20 вересня, прибути до НАЗК для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення у вигляді сумісництва депутатської діяльності з іншими видами діяльності.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба НАЗК, уповноважена особа Агентства під час проведення повної перевірки е-декларації за 2016 рік, поданої Д.Добродомовим, виявила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною першою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності), в зв'язку з чим складено протокол про адміністративне правопорушення стосовно Д.Добродомова.

"Офіційним листом Дмитру Добродомова було повідомлено, що 20.09.2017 о 10:00 ранку на нього чекають у Національному агентстві особисто", - зазначено в повідомленні.

У НАЗК нагадали, що згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення особа, щодо якої проведено перевірку та встановлено факт адміністративного правопорушення, має особисто ознайомитися з протоколом, а в разі незгоди з його змістом особа має право надати заперечення або додаткові пояснення.

Згідно з процедурою, протокол, після ознайомлення, буде передано на засідання Національного агентства, для прийняття рішення про доцільність направлення матеріалів справи до суду.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЗК перевірить е-декларації за 2015 рік заступника голови АП Філатова та військового прокурора сил АТО Кулика

НАЗК направило до суду протокол стосовно нардепа Микитася

НАЗК перевірить декларації Ляшка, Лозового, Шуфрича й ще кількох депутатів

НАЗК спрямувало в поліцію матеріали щодо неподання гендиректором ДП "Укрвакцина" декларації за 2016 рік

НАЗК направило до суду протокол щодо нардепа Мельничука

НАЗК внесло припис в. о. голови правління "Укрзалізниці"

Соломатіна повідомила, що Печерський райсуд зобов'язав поліцію розслідувати її незаконне звільнення з НАЗК

НАЗК направить до НАБУ та Нацполіції висновки щодо порушень у деклараціях чиновників Березівської РДА та Генічеської міськради

Суд залишив без розгляду позов нардепа від "Самопомочі" до НАЗК

Незаконне тлумачення НАЗК умов розслідування незаконного збагачення чиновників вже враховують судді в ухваленні рішень - Ситник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА