11:26 20.09.2017

Харківську поліцію очолить начальник полтавського главку

Харківську поліцію очолить начальник полтавського главку

У середу, 20 вересня, вдень відбудеться представлення особовому складу Головного управління Національної поліції в Харківській області нового начальника.

Як повідомило кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах, начальником облуправління поліції призначено керівника полтавського главку Олега Беха. "Новим начальником призначений Бех. Дмитрієв (Анатолій Дмитрієв, начальник ГУ Нацполіції в Харківській області - ІФ) переходить до Києва, в один із департаментів Нацполіції", - сказав співрозмовник агентства.

О.Бех (1976 р. н.) службу в органах внутрішніх справ розпочав слідчим у 1996 році. У 2000 р. закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю "правознавство". Із 2001-го по 2010 р. працював на оперативних посадах за різними напрямами діяльності Головного управління боротьби зі злочинністю МВС України.

У 2010-2011 р. очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС. Пізніше керував управліннями боротьби з організованою злочинністю управлінь МВС в Івано-Франківській, Миколаївській та Одеській областях. Із 24 лютого 2014 р. керував обласним главком міліції, а потім поліції в Полтавській області.

А.Дмитрієв керував міліцією, а потім поліцією Харківської області з 26 лютого 2014 р.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА