16:08 20.09.2017

Харківська міськрада просить Гройсмана не допустити закриття повітряного простору над містом

Харківська міськрада просить Гройсмана не допустити закриття повітряного простору над містом

Харківська міська рада звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням не допустити закриття повітряного простору над містом.

"Харківська міськрада звертається до Вас, вельмишановний Володимире Борисовичу, з проханням розглянути можливість винести вирішення зазначеного питання на найвищий державний рівень і звернутися до EASA (Європейського агентства авіаційної безпеки, що здійснює контроль за безпекою руху в авіапросторі Європи - ІФ) з проханням не вводити цей документ у дію, обмежившись чинними заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції", - йдеться у зверненні, ухваленому депутатами на черговій сесії Харківської міськради в середу.

У документі зазначається, що, за інформацією ТОВ "Нью Системс АМ", що керує міжнародним аеропортом "Харків", до Державіаслужби України від EASA надійшов проект бюлетеня, який передбачає обмеження в авіаруху в східній частині України, зокрема, визнаються небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району польотної інформації (міжнародні аеропорти "Харків", "Дніпропетровськ" і "Запоріжжя").

"У разі ухвалення цього документа авіасполучення між Харковом та іншими країнами буде припинено, й Харків опиниться в авіаційній ізоляції. Слобожанщина може стати непривабливим регіоном для іноземних інвесторів, а також істотно ускладняться ділові подорожі представників локального бізнесу, що чинитиме серйозний негативний вплив на економічне становище центральної та східної частин України. Наслідками ухвалення такого документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту та суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного й митного контролю, в яких задіяні близько 1,5 тис. працівників", - ідеться у зверненні міськради до В.Гройсмана.

У Державіаслужбі агентству повідомили, що відомство отримало такий проект бюлетеня з безпеки EASA і бере участь у консультаціях із причетними органами для формування офіційної позиції.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА