20:05 21.09.2017

Найбагатша жінка в світі, спадкоємиця косметичної групи L'Oreal померла у віці 94 років

Найбагатша жінка в світі, спадкоємиця косметичної групи L'Oreal померла у віці 94 років

Дочка засновника косметичної групи L'Oreal Ліліан Бетанкур, найбагатша жінка в світі за версією журналу Forbes, померла у віці 94 років.

Першим зі ЗМІ про смерть Л.Бетанкур повідомило агентство AFP, що посилалося на слова членів її сім'ї. Незабаром після цього гендиректор і голова ради директорів L'Oreal Жан-Поль Агон оприлюднив офіційну заяву. Подробиці її смерті не розголошуються.

Forbes оцінював статки Л.Бетанкур в $ 44,6 млрд, індекс Bloomberg Billionaires - в $ 42,5 млрд, вона вважалася найбагатшою жінкою в світовій історії. Л.Бетанкур успадкувала статки і контрольний пакет акцій L'Oreal в 1957 році, коли помер її батько Ежен Шюлле. У 1963 році компанія вийшла на IPO, але Л.Бетанкур зберегла мажоритарний пакет. На момент смерті їй належало понад 30% акцій L'Oreal.

У 2007 році її єдина донька Франсуаза Бетанкур-Мейерс звернулася до суду, вимагаючи визнати Л.Бетанкур недієздатною, оскільки та подарувала одному з друзів близько 1 млрд євро. У 2011 році суд передав опікунство над Л.Бетанкур її доньці і двом онукам. Один з онуків, Жан-Віктор Майерс займає місце Л.Бетанкур в раді директорів компанії з 2012 року.

Компанія L'Oreal, заснована в 1909 році, виробляє косметику, парфуми і засоби догляду за шкірою і волоссям, володіє більш ніж 30 брендами, включаючи Lancome, Garnier, Vichy, Maybelline, Urban Decay, Yves Saint Laurent і Kiehl's. Продукція L'Oreal продається більш ніж в 140 країнах, її дохід в 2016 році склав 25,8 млрд євро.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА