20:25 21.09.2017

"Рух нових сил" наполягає на відкритті справи про фальсифікацію документів щодо позбавлення Саакашвілі громадянства України

"Рух нових сил" наполягає на відкритті справи про фальсифікацію документів щодо позбавлення Саакашвілі громадянства України

У партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі вимагають зареєструвати і розслідувати кримінальне провадження щодо фальсифікації документів про позбавлення М.Саакашвілі громадянства України, а також наполягають на розслідуванні ситуації в пункті пропуску "Шегині" (Львівська обл.).

"Вимагаємо зареєструвати і розслідувати кримінальну справу щодо фальсифікації документів зі злочинного рішення про позбавлення громадянства Міхеїла Саакашвілі. Також вимагаємо розслідувати справу про злочинну зупинку потяга на території Польщі, так само як і справу із організації приїзду "тітушек" і створенні реальної організованої злочинної групи, що планувала побити мирних громадян, погрожувала ножами нашим активістам", - написав член партії "Рух нових сил" Давид Сакварелідзе на сторінці у Facebook у четвер увечері.

Крім того, за його словами, в партії вимагають розслідувати "справу щодо керівників пропускного пункту "Шегині".

"Допитати як свідків директора "Укрзалізниці", главу Національної поліції, міністра інфраструктури та всіх членів комісії з громадянства, які керувалися злочинним наказом", - озвучив інші вимоги Д.Сакварелідзе.

При цьому він зазначив, що у них немає ілюзій щодо розслідування таких справ, проте "хоча б просимо зареєструвати".

Як повідомлялося, в липні президент України Петро Порошенко позбавив М.Саакашвілі українського громадянства. 10 вересня М.Саакашвілі перетнув польсько-український кордон в оточенні прибічників, які фактично прорвали кордон. Під час інциденту постраждали 13 поліцейських і 9 прикордонників.

Держприкордонслужба склала 69 протоколів за ст. 204-1 Кодексу про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону). 14 учасників подій (4 журналісти і 10 іноземців) повернулися до пункту пропуску, де підписали відповідні протоколи, також протокол зачитали М.Саакашвілі.

12 вересня співробітники Держприкордонслужби вручили М.Саакашвілі у Львові протокол про незаконний перетин кордону. Політик підписав його зі своїми запереченнями.

18 вересня слухання у справі про протокол Держприкордонслужби України щодо М.Саакашвілі про незаконний перетин держкордону України перенесли на 22 вересня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА