22:16 21.09.2017

Україна - країна можливостей для інвесторів

Україна - країна можливостей для інвесторів

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту в США провів зустріч з представниками провідних американських компаній, в ході якої зазначив, що Україна змогла, незважаючи на триваючу російську агресію, не тільки стабілізувати макроекономічні показники, а й перейти до зростання, повідомляє прес-служба глави держави.

"Україна - країна можливостей для інвесторів", - заявив П.Порошенко.

Крім того, президент ознайомив американських бізнесменів з заходами, прийнятими для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні. І відзначив, що згідно з опитуванням журналу "Institutional Investor", Україна посідає перше місце серед країн, які потенційні інвестори планують відвідати протягом року.

Також П.Порошенко зазначив роль США у забезпеченні енергетичної незалежності України і підкреслив, що американські компанії - надійні партнери українського бізнесу і бажані інвестори в Україні.

"Лідери американського бізнесу вітали відчутний прогрес в реформах в Україні на шляху до створення належного інвестиційного клімату і справедливого правосуддя", - йдеться в повідомленні на сайті президента.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА