11:50 28.09.2017

ЄІБ виділить Харкову EUR160 млн на продовження третьої гілки метро

ЄІБ виділить Харкову EUR160 млн на продовження третьої гілки метро

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить Харкову кредит EUR160 млн для продовження Олексіївської лінії міського метрополітену.

Як зазначено в інформації на сайті банку, відповідне рішення рада директорів схвалила минулого тижні.

"Проект покращить громадський транспорт в Харкові, розширивши мережу метро і зробивши його більш привабливим для пасажирів. Очікується, що інвестиції приведуть до скорочення використання приватних автомобілів. Це дозволить знизити негативний вплив автотранспорту на навколишнє середовище", - зазначає ЄІБ.

Співфінансування такого ж обсягу (EUR160 млн) у вигляді суверенного кредиту планує надати і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), рада директорів якого має намір розглянути це питання 15 листопада цього року.

Згідно з матеріалами, техніко-економічне обґрунтування проекту розширення харківського метро здійснила за договором з ЄБРР компанія Bernard Ingenieure ZT GmbH, яка привернула до оцінки екологічної та соціальної ситуації («дью ділідженс») підприємство з іноземними інвестиціями "Тебодін Україна".

Проект передбачає продовження "зеленої" гілки метрополітену в Харкові на 3,47 км в напрямку аеропорту, будівництво двох станцій метро - "Державінська" і "Одеська", будівництво депо і придбання 85 одиниць рухомого складу.

Передбачається, що обидві станції і ділянку від існуючих тунелів до станції "Державінська" (959 м) будуть побудовані "відкритим способом", тоді як перегінні тунелі між новими станціями (2514 м) - за допомогою тунелепрохідного комплексу.

Будівництво торкнеться 45 будинків, з яких 3 багатоповерхових, з 247 зареєстрованими мешканцями, і кілька комерційних об'єктів.

Як повідомлялося, 25 грудня 2014 року Харківська міськрада ухвалила рішення про створення групи управління інвестпроектом "Продовження третьої лінії метрополітену в Харкові", який передбачалося реалізовувати спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Харківська міськрада 21 грудня 2016 року підтримала участь комунального підприємства (КП) "Харківський метрополітен" в інвестиційному проекті "Продовження третьої лінії метрополітену в Харкові" і дала згоду на отримання позик ЄБРР та ЄІБ, залучених державою для реалізації цього проекту, на суму EUR320 млн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Харкові п'яний водій намагався відкупитися від патрульних російськими рублями

Станції метро в центрі Києва працюють у звичайному режимі

Закрито 6 станцій київського метро

У столиці в зв'язку з проведенням футбольного матчу на деяких станціях метро обмежать вхід для пасажирів

Суд продовжив утримання під вартою обвинувачуваної у вибуху в харківському рок-пабі

Станція київського метро "Майдан Незалежності" в четвер працюватиме у звичайному режимі

Станція київського метро "Майдан Незалежності" не працюватиме зранку в четвер

Пам'ятний знак УПА в Харкові невідомі розфарбували в кольори польського прапора

Київський метрополітен анонсував капремонт станції метро "Святошин" в лютому

У Харківській області у 2017 р. понад половину справ за заявами про катування в поліції закрито через відсутність складу злочину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА