19:11 02.10.2017

Заборону на відвідування портів анексованого Криму у вересні порушили 30 суден

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявляє, що в період з 1 вересня до 1 жовтня 2017 року 30 вантажних суден порушили заборону на заходження у закриті порти України і термінали анексованого Росією Криму.

Як повідомляє в понеділок прес-служба відомства, з 30 суден 23 судна були під прапором Російської Федерації і 7 - під прапорами інших держав, зокрема Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Танзанії.

Крім того, зафіксовано 5 суден під прапорами Мальти, Панами, Танзанії, Того і Росії, які перебували в акваторії портів Севастополя, Феодосії та Ялти без заходження в термінали порту.

Протягом серпня 2017 року за узагальненою інформацією в порти і термінали анексованого Криму заходили 34 вантажних судна-порушника під прапорами РФ, Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Коморських островів, Танзанії.

У міністерстві зазначають, що заходження суден під іноземними прапорами в закриті морських порти і термінали, розташовані на території АР Крим та Севастополя розглядатися як порушення норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників , операторів і капітанів суден, зокрема кримінальну.

Морські порти, розташовані на території Криму: Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, - закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України № 578 від 30 квітня 2014 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Дії Поклонської як "прокурора Криму" потрібно кваліфікувати за статтею "військовий злочин" - прокурор АР Крим

Місія ООН закликає РФ дотримуватися прав людини в Криму і притягнути до відповідальності причетних до їх порушення співробітників ФСБ

Кількість переселенців з Криму у кілька разів перевищує офіційні дані - Джапарова

Аваков заявив, що у лютому 2014 р. відвідав Крим не з метою затримання Януковича, а для зустрічі з ним

Термін арешту в РФ українця Панова продовжено на 2 місяці

Активісту Балуху в Криму висунуто нове звинувачення

Укази про помилування Умерова та Чийгоза засекречені, де-юре вони досі в Криму

Суд продовжує досліджувати докази обвинувачення у справі про держзраду Януковича

Тіллерсон пов'язав зняття санкцій з Росії з поверненням Криму Україні та виведенням військ із Донбасу

Міністр юстиції очікує хороших новин із ЄСПЛ у спорах із Росією в 2018 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА