09:12 07.10.2017

На військових складах у Вінницькій області осередків горіння немає, вибухів боєприпасів не спостерігається

На військових складах у Вінницькій області осередків горіння немає, вибухів боєприпасів не спостерігається

Станом на ранок суботи на території військового складу біля Калинівки (Вінницька обл.) осередків горіння немає, вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається, повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій України.

"Станом на 7.00 7 жовтня відкритих осередків горіння немає і вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 7 пожежних танків, 2 інженерних машини розгородження МО України", - йдеться у зведенні на сайті відомства в суботу вранці.

Також відзначено, що зведеним піротехнічним загоном ДСНС України України (101 чол. та 38 од. тех.) Проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 5-км зоні навколо арсеналу. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 20,129 тис. га території, виявлено та вилучено 1 тис. 527 вибухонебезпечних предметів. Усього з початку виконання робіт отримано і виконано 389 заявок від населення по виявленню вибухонебезпечних предметів.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 521 чол. і 291 од. тех., з них від ДСНС - 211 чол. і 74 од. тех., Нацполіціі - 24 чол. і 4 од. тех., Нацгвардії - 20 чол., Збройних сил України - 1 тис. 40 чол. і 189 од. тех., СБУ - 174 чол. і 20 од. тех., ВАТ "Укрзалізниця" - 52 чол. і 4 пожежних потяги.

Залишається закритим рух повітряного транспорту в радіусі 5 км від Калинівки.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА