16:09 11.10.2017

Суд у Криму продовжив арешт українцеві Лімешку, обвинуваченому в підготовці диверсій

Суд у Криму продовжив арешт українцеві Лімешку, обвинуваченому в підготовці диверсій

 Київський райсуд Сімферополя в середу продовжив на два місяці - до 13 грудня - термін утримання під вартою громадянина України Геннадія Лімешка, обвинуваченого російською спецслужбою в підготовці диверсій на Кримському півострові.

"Розглянуто і задоволено клопотання слідчого відділу управління ФСБ Росії у Республіці Крим і Севастополі про продовження терміну утримання під вартою Лімешка Геннадія Геннадійовича, обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 223-1 КК РФ, терміном на 2 місяці, загалом до 4 х місяців, тобто до 13 грудня ", - йдеться в повідомленні суду.

ФСБ Росії у середині серпня заявила про запобігання в Криму диверсіям на об'єктах інфраструктури і життєзабезпечення півострова і затримання Г.Лімешка, назвавши його агентом українських спецслужб. Київський районний суд Сімферополя ухвалив заарештувати Г.Лімешка на два місяці.

У Службі безпеки України затримання українця назвали "провокацією і фейковою новиною". У Генштабі Збройних сил України заявили, що Г.Лімешко проходив військову службу в одному з підрозділів сухопутних військ з листопада 2016 до травня 2017 року і був звільнений у зв'язку з систематичним порушенням дисципліни за статтею "службова невідповідність".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА