15:23 12.10.2017

Держбюджет-2018 передбачає не менше 1 млрд грн на будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників

Держбюджет-2018 передбачає не менше 1 млрд грн на будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників

 Табірні містечка для українських військовослужбовців будуть більш сучасними і комфортними, обіцяє президент України Петро Порошенко.

"Це називається вже не казарма, це називається гуртожиток для контрактників, причому підвищеної комфортності, і хочу наголосити, що п'ять ліжок у кімнаті - це максимальна завантаженість. Думаю, що ми будемо мати можливість зменшити це в ідеалі до двох ліжок. І тоді двоє-троє військовослужбовців матимуть можливість після виконання бойових завдань, бойових навчань повноцінно провести реабілітацію, щоб бути готовими до завтрашнього дня", - сказав П.Порошенко у четвер у Києві під час презентації програми будівництва гуртожитків для військовослужбовців

Президент зазначив, що на будівництво нових житлових табірних містечок для військовослужбовців витрачені кошти, зокрема конфісковані у попереднього керівництва України. За його словами, якість житла для військовослужбовців відповідає стандартам НАТО.

П.Порошенко повідомив, що на будівництво гуртожитків підвищеної комфортності для військовослужбовців-контрактників направлено 1 млрд грн. Глава держави також зазначив, що в бюджеті на наступний рік буде передбачено приблизно таку ж суму, як і в цьому році, на будівництво гуртожитків підвищеної комфортності для військовослужбовців.

У свою чергу, міністр оборони України Степан Полторак сказав, що на будівництво цього гуртожитку для військовослужбовців витрачено близько 1 млрд грн.

"Ресурс, який закладений в проект бюджету на наступний рік, надасть можливість побудувати такі гуртожитки загальною чисельністю для понад 22 тис. осіб", - повідомив С.Полторак.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко схвалив продовження до 1 серпня угоди з Нідерландами про міжнародну місію захисту розслідування катастрофи рейсу МН17

Порошенко привітав військових з Днем Сухопутних військ ЗСУ

До відома: про участь Порошенко в презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart 11 грудня в 14.00

Українська "Книга добра" буде представлена в обласних центрах, а також поїде в одну з країн-учасниць проекту

МВФ підтримує зусилля Києва у боротьбі з корупцією

Суд прийняв рішення про допит Порошенка у справі про держзраду Януковича

У Львові дозволили будівництво двох перших 25-поверхових будинків

Понад 2750 українських військовослужбовців загинули від початку боїв на Донбасі

Порошенко підписав закон про забезпечення житлом військовослужбовців і членів сімей загиблих бійців

Порошенко: Українська армія не для того тримає фронт, щоб ворог орудував у тилу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА